Televizyon Servisi

Tüm Beyaz Eşya Markalarının Televizyonlarının Arıza Tespit ve Onarımları Yapılmaktadır Yapılan Bütün İşlemler Garantilidir.

0541 227 73 77 Hızlı Servis

Televizyon Tamiri

Genel Servisimiz sizlere en kaliteli ve en doğru teknik servisi hizmeti sunan yetkili firmalar arasın da yer almaktayız. Türkiye’de nadir TSE belgeli firmaların başında yer almaktadır. Televizyon evlerimizin en önemli beyaz eşya cihazları arasındadır. Tüm Televizyonların tamir ve onarım işlerin de sizlere garantili hizmet sunarak bu yolda ilerlemektedir.

Genel Servisim olarak Televizyon cihazlarında kalıcı çözüm üretmek için uzman personel yapımızla hizmet vermekteyiz. Yeni nesil televizyon modelleri ürünlerinde en sık karşılaşılan sorun cihazların aynı yerden tekrarlayan arızalarıdır. %100 müşteri memnuniyeti sunan teknik servis firmamızdan daima kalıcı çözümler alırsınız. Kalite kontrolü yapılmış garantili servis alırsınız. Günümüz bütün marka ve model LCD, LED, Plazma Televizyonların tamir bakım ve montaj işlerini profesyonel olarak yapmaktadır.

Televizyon Genel Sorunları

Televizyon Tamiri ve Ekran Değişimi

Pek çok farklı türde televizyon vardır ve her biri farklı bir onarım yöntemi gerektirir. Genel servisim olarak arızalı veya problemli televizyonunuzu en sağlıklı şekilde tamir ederek ve bakım yaparak teslim edeceğimizin garantisini veriyoruz.

LED TV’ler Ne Zaman Arızalanır?

LED TV’lerin ne zaman arıza yapabileceği net bir şekilde söyleyebilmek son derece zordur. Ancak uzun süreli ara vermeden yapılan kullanımlar cihazın ısınmasına ve arıza yapmasına yol açabilir. Ayrıca elektrik akımındaki ani değişimlerden dolayı da televizyonunuzda arıza meydana gelebilir.

Tüm Beyaz Eşya Cihazlarına Servis Hizmeti