Çamaşır Makine Servisi

Tüm Beyaz Eşya Markalarının Çamaşır Makine Cihazlarının Tamir Bakım ve Onarımları Yapılmaktadır Yapılan Bütün İşlemler Garantilidir.

0541 227 73 77 Hızlı Servis

Çamaşır Makine Tamiri

Genel Servisimiz sizlere en kaliteli ve en doğru teknik servisi hizmeti sunan yetkili firmalar arasın da yer almaktayız. Türkiye’de nadir TSE belgeli firmaların başında yer almaktadır. Çamaşır makinaları evlerimizin en önemli beyaz eşya cihazları arasındadır. Tüm çamaşır makine tamir bakım ve onarım işlerin de sizlere garantili hizmet sunarak bu yolda ilerlemektedir.

Çamaşır Makinası Tamir veya Servisi konusun da bizler yılların verdiği bilgi birikim ile tamir işlemini en kısa süre için de giderebilirsiniz. Çamaşır makineleri genellik ile banyolar da bulunmaktadır. Bu ortamlar genellikle nemli olduğundan bozulma olasılığı da hayli fazla olan beyaz eşya cihazları içerisin de yer almaktadır. Bu nedenle çamaşır makinaların da öncelik koymuş olduğumuz yere dikkat etmemiz gerekmektedir. Çamaşır Makinası Servisi olarak yalnızca çamaşır makinalarına bakmıyoruz tabi, bunun dışın da bulaşık makinalarına, buzdolaplarına, kombilere, klimalara ve televizyon gibi diğer cihazlarınızın da bakım onarım ve montaj işlemlerini sizlere garantili olarak sunmaktayız.

Genel Çamaşır Makine Sorunları

Aşırı titreşim

Makineniz kullanım sırasında çok fazla titriyorsa, düz olmayabilir. Dinlendiği zemin zayıf veya aşınmış olabilir. Aşırı titreşimin bir başka nedeni de bozulmuş fren pedleri veya sönümleme pedleri olabilir.

Yıkayıcı Dönmüyorsa Ne Yapılmalıdır

Bu sorun normalde açılmış, dengesiz bir anahtarın sonucudur. Giysileri yeniden dağıtarak bunu kolayca çözebilirsiniz. Sorun devam ederse, suçlu priz veya zamanlayıcı devresi olabilir. Nitelikli teknisyenlerimiz sorunu buna göre belirleyebilir ve düzeltebilir.

Çamaşır Makinesi Çok Gürültülü Çalışıyor

Tambur yatak rulmanları arızalı olabilir. Motor ile kasnak arasındaki kayış çıkarılmalı, tambur el ile döndürülmeli, eğer gürültü yatak rulmanlarından geliyorsa yatak keçe ve rulmanları değiştirilmelidir. Tambur yatak gövdesi gevşemiş olabilir. Tambur yatağı kontrol edilir. Yatak cıvataları gevşemişse iyice sıkılmalıdır. Yıkama motoru rulmanları arızalı olabilir. Motoru, motora kayış takmadan çalıştırın. Ses motor rulmanlarından geliyorsa motor rulmanları değiştirilmelidir. Kazan ile tambur arasına bir cisim kaçmış olabilir. Cisim çıkarılmalıdır.

Çamaşır Makinesi Su Almıyor

Şebeke musluğu kapalı olabilir. Su giriş hortumu bükülmüş olabilir. Su giriş hortumları kontrol ederek düzeltin. Su giriş hortumu tıkalı olabilir. Su giriş hortumunun filtrelerini temizleyin.

Sızıntı

Gevşek hortumlar, fazla sabun ve boşaltma borusu tıkanıklıkları ile damlayan borular, su enjeksiyon hortumları ve küvetler gibi sorunlar sızıntılara neden olabilir.

Çamaşır Makinesi Deterjan Almıyor

Su basıncı düşük olabilir. Suyun basıncı en az 1 bar olmalıdır. Çeşme açılarak suyun basıncı arttırılarak problem çözülebilir.
Deterjan çekmecesinin klepesi kapalı olabilir. Deterjan çekmecesi klepesini kontrol edin. Klepe düzeltilerek sorun giderilmelidir.

Tüm Beyaz Eşya Cihazlarına Servis Hizmeti