Buzdolabı Servisi

Tüm Beyaz Eşya Markalarının Buzdolabı Cihazlarının Tamir Bakım ve Onarımları Yapılmaktadır Yapılan Bütün İşlemler Garantilidir.

0541 227 73 77 Hızlı Servis

Buzdolabı Tamiri

Genel Servisimiz sizlere en kaliteli ve en doğru teknik servisi hizmeti sunan yetkili firmalar arasın da yer almaktayız. Türkiye’de nadir TSE belgeli firmaların başında yer almaktadır. Buzdolabı evlerimizin en önemli beyaz eşya cihazları arasındadır. Tüm buzdolabı tamir bakım ve onarım işlerin de sizlere garantili hizmet sunarak bu yolda ilerlemektedir.

Klima servisi söylendiğinde ilk akla gelen hizmetin kalitesi ve bütün klima markaları ile uzmanlaşmış personel kadrosunun klimalara verdiği servis hizmetidir. Aynı zamanda müşterilerin bütçesini düşünülmesi ekonomilerine destek olunmalıdır. Her marka ve model için hizmet verilmektedir. Duvar tipi, tavan tipi, yer tipi, asma tavan tipi, salon tipi, kanallı tipler, taşınabilir tip klimaların klima tamir, montaj ve bakımına garantili şekilde hizmet vermekteyiz.

Çağrı merkezinde bulunan ekip arkadaşlarımız tarafında yönlendirilerek mobil üzerinden halledilmesi veya klimanızın resetlenmesi gerekiyorsa uzaktan mobil yardımı ile ücretsiz şekilde destek verilmektedir. Bu işlemlere hiçbir şekilde ücret talep edilmemektedir.

Buzdolabı Sorunları

Buzdolabı Çalışıyor Soğutmuyor

Buzdolapları içerisindeki gaz sayesinde soğutma yaparlar. Buzdolabınızdaki muhtemel oluşmuş gaz kaçağı soğutma yapmasını engellemektedir. Buzdolabınıza gaz yüklemesi yapılmalıdır.

Buzdolabı Çalışma Sesi Artıyor.

Zemin düz değil ya da zayıf olabilir. Buzdolabı yavaşça hareket ettirildiğinde sallanır. Zeminin buzdolabını taşıyabilecek kadar dayanıklı ve düz olduğundan emin olun. Gürültü buzdolabının üzerine konulmuş eşyadan kaynaklanıyor olabilir. Dolabın üzerinde bulunan eşyalar kaldırılmalıdır.

Buzdolabının Kompresörü Çalışmıyor

Soğutucu ya da dondurucu kapı contası kirlenmiş, eskimiş, kırılmış ya da tam oturmamış olabilir. Contayı temizleyin ya da değiştirin. Hasarlı / kopuk kapı contası buzdolabının mevcut sıcaklığı korumak için daha uzun süre çalışmasına neden olur.

Buzluk Kar Yapıyor

Üst kapak fitillerinin eskimiş olması içeri ısı almasına sebep olur ve buzdolabının karlaşmasına neden olur. Fitilin değişmesi dondurucunuzu eski seyrine döndürecektir.

Buzdolabı Su Akıtıyor

Tıkalı olan su yolu en yaygın nedenlerden biridir. Gider tıkanıklığı genelde, yiyecek parçacıklarından veya farklı kalıntıların tahliye hortumunu tıkaması sonucunda buz birikimine sebep olur ve nihayetinde dondurucudan ve buzdolabından su sızmasına yaşanır.

Buzdolabım Çalışmıyor

Buzdolabına elektrik geldiğini teyit ediniz. Bunun için ilk önce fiş prize doğru takılmış mı kontrol edin? Takılmamışsa fişi prize tam oturacak şekilde takın. Buzdolabınızın bağlı bulunduğu prizin sigortası ya da ana sigorta atmış mı? Sigortaları kontrol edin.

Tüm Beyaz Eşya Cihazlarına Servis Hizmeti