Bulaşık Makine Servisi

Tüm Beyaz Eşya Markalarının Bulaşık Makine Cihazlarının Tamir Bakım ve Onarımları Yapılmaktadır Yapılan Bütün İşlemler Garantilidir.

0541 227 73 77 Hızlı Servis

Bulaşık Makine Tamiri

Genel Servisimiz sizlere en kaliteli ve en doğru teknik servisi hizmeti sunan yetkili firmalar arasın da yer almaktayız. Türkiye’de nadir TSE belgeli firmaların başında yer almaktadır. Bulaşık makineleri evlerimizin en önemli beyaz eşya cihazları arasındadır. Tüm bulaşık makinelerin tamir bakım ve onarım işlerin de sizlere garantili hizmet sunarak bu yolda ilerlemektedir.

Bulaşık makineleri zaman zaman birtakım arızalar çıkarabilmektedir. Genel Servisim olarak her türlü bulaşık makinesinin teknik servisliğini yapmaktayız. Herhangi bir arıza durumunda bize ulaşabilir ve arızanızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Bulaşık makinesi servisi ve tamiri için profesyonel bir ekibimiz bulunuyor. Bu alanda uzun süredir iş yapmakta olan ekibimiz sizin makinenizi en uygun bir şekilde tamir edecektir.

Bulaşık Makinesinin Genel Sorunları

Bulaşık Makinesi Neden Çalışmıyor?

Bulaşık makinelerinde yaşanan arızaların çözüm yolları, markadan markaya ve cihazdan cihaza farklılık gösterebilir. Bulaşık makinesi görünürde hiçbir sorun yokken çalışmadığında ilk olarak evdeki elektrik bağlantısının ve sigortanın kontrol edilmesi gerekir. Daha sonra bulaşık makinesinin fişinin takılı olduğu priz değiştirilebilir ya da bu prizde başka bir cihaz denenebilir. Bu sayede yaşadığınız sorunun elektrik bağlantılarıyla ilgili olup olmadığını tespit edebilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Kurutmuyor

Bulaşık makineniz bulaşıklarınızı tamamen kurutmuyorsa öncelikle bulaşıkları doğru şekilde yerleştirdiğinizden ve su ya da hava sirkülasyonunu önleyen bulaşıklar olmadığından emin olmalısınız. Makinenizin maksimum yıkama ve kurutma performansını gösterebilmesi için her yıkamada parlatıcı kullanmanız tavsiye edilir. Çünkü parlatıcılar, bulaşıkların üzerinde oluşturdukları tabaka sayesinde daha hızlı ve etkili kuruma sağlar. Böyle bir sorun yaşadığınızda bulaşık makinenizin parlatıcı haznesini kontrol edebilir, hazne boşalmışsa yeterli miktarda parlatıcı ekleyebilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Su Alıyor Ama Çalışmıyor

Bulaşık makineniz su aldığı halde çalışmıyorsa ana yıkama motorunda bir sıkışma ya da arıza söz konusu olabilir. Özellikle sık kullanılmayan bulaşık makinelerinde rastlanan bu problem, motordaki su keçelerinin kuruyarak motoru sıkıştırmasından kaynaklanır. Olası bir diğer arızaysa motorun yanmasıdır. Bulaşık makinesinin motorunun yanmasına neden olabilecek sebepler arasında voltaj ya da su kaçağı ve makineyi üst üste dinlendirmeden çalıştırmak bulunur.

Bulaşık Makinesi Işıkları Yanıyor Ama Çalışmıyor

Bulaşık makineniz ışığı yandığı halde çalışmıyorsa makinenin elektronik beyninde ya da motorunda hasar söz konusu olabilir. Bu tip hasarların marka yetkili servisi tarafınca tespit ve tamir edilmesi gerekir. Böyle bir durumda cihazın fişini çekip yeniden takmayı ya da cihazı kapatıp birkaç dakika bekledikten sonra yeniden açmayı deneyebilirsiniz. Ancak bu işlemler sorununuzu çözmediyse teknik destek almalısınız.

Tüm Beyaz Eşya Cihazlarına Servis Hizmeti